Sveiki atvykę į Points of You

ŽIŪRĖTI

€ 180

PRIDĖTI Į KREPŠELĮ

Siuntimas Lietuvos teritorije nieko nekainuoja. Siuntimo kaina už Lietuvos teritorijos ribų – € 10

Sąmoningumo Žaidimas, kas tai?

 Tai efektyvi ir kūrybiška priemonė tiek asmeniniam tobulėjimui, tiek profesiniam augimui. Žaidimas itin lengvai perprantamas – jis susideda iš kortelių, kuriose atvaizduotos fotografijos, skatinančios įvairias asociacijas, ir žodžio – temos, kuri plėtojama įžvalgų knygoje. Šių priemonių dėka lengva interpretuoti korteles bei surasti skirtingus požiūrio taškus.

Sąmoningumo Žaidimas skatina išsivaduoti iš nustatytų mąstymo modelių, kurie grindžiami įprastais sprendimais, išbandyti save naujose srityse ir taip atverti naujas pokyčių, plėtros ir augimo galimybes.

Kam Sąmoningumo Žaidimas gali būti naudingas

Tai puikus įrankis sau patiems, profesionalams ir organizacijoms. Gyvenimo ir verslo koučingo specialistai, saviugdos treneriai, terapeutai, psichologai, konsultantai, žmonių išteklių valdymo specialistai, vadovai, lyderiai ir kiti Points of You žaidimą naudoja palengvinti sąmoningumo, veiksmų, įžvalgų ir augimo eigą.

Tai galingas įrankis geriau pažinti save, komandos formavimui ir lyderystės vystymui, kuris taip pat gali būti naudojamas susibūrimuose, įmonių struktūrose.

Sąmoningumo Žaidimas gali būti lengvai pritaikomas bet kokiai auditorijai, tikslui ir temai tiek žaidžiant individualiai, tiek poroje, mažose ar didelėse grupėse.

Be to, tai smagu!

Papildyti savo profesinių priemonių rinkinį

SĄMONINGUMO ŽAIDIMAS

Sąmoningumo Žaidimas lengvai pritaikomas skirtingoms temoms ir auditorijoms. Gera jį turėti, o mokant tinkamai naudoti – daugybė kasdienių klausimų tampa tiesiog žaismingai išsprendžiami.

PRIDĖTI Į KREPŠELĮ

PUNCTUM

Ar tai būtų seminaras, personalo susirinkimas, susitikimas su Jūsų partneriu arba vakarienės metu su šeima – su PUNCTUM žaidimu susitikimas tampa prasmingas ir įkvepiantis visiems.

PRIDĖTI Į KREPŠELĮ

DIENORAŠTIS

Ši įkvepianti priemonė turi 12-a skirtingų kortelių su kūrybiškumą skatinančiomis nuotraukomis ir žodžiais, o knygutės lapuose Jūsų laukia 12-a istorijų, eilė citatų bei klausimų, kurios prisidės prie požiūrio keitimo.

PRIDĖTI Į KREPŠELĮ

Atsiliepimai

Points of You korteles naudojame mokymų metu: tiek pralaužiant ledus su dalyviais ar norint susipažinti, tiek ir sprendžiant įvairius klausimus bei ieškant įdomesnių atsakymų. Ypač įdomu naudoti Punctum korteles, mat jose nėra žodžio, tad interpretacija vyksta 100%.

Greta Šiaučiūnaitė-KESA, student success specialist @Mindvalley
Points of you korteles, muziką, žaidimą naudoju dirbant su komandomis, kurios ypatingai prašosi pagalbos gerinant komandiškumo jausma, geresnio vienas kito supratimą bei mažinant neigiamą vienas kito vertinimą komandoje.
Tie, kurie komandose labai daug šneka ir mažiau klauso, su kortelėmis prityla, o tie, kurie beveik nekalba, o tik klauso, su kortelėmis prabyla
Saulė Balčiūnienė, HR, lyderytės ir organizacinės kultūros vystymo profesionalė, LPS trenerė

€ 180

PRIDĖTI Į KREPŠELĮ

Siuntimas Lietuvos teritorije nieko nekainuoja. Siuntimo kaina už Lietuvos teritorijos ribų – € 10