Kiek mėginome atrinkti visus istorinius šaltinius, tai Points of You atsiradimas Lietuvoje minimas 2009-aisiais, kuomet Baltijos koučingo centro lektorius Oleg Kovrikov parsivežė pirmąjį Sąmoningumo Žaidimą (tuomet dar tik anglišką jo versiją The Coaching Game) iš ICF konferencijos, kuri vyko JAV, Orlando (FL) mieste.

Tada buvo pasėta pirmoji sėkla, o internete veikęs interaktyvus The Coaching Game išbandymas vis labiau persikeldavo į seminarų auditorijas ar individualias koučingo sesijas.

Viskas vyko tiesiog žingsnis po žingsnio ir 2012-ųjų balandžio 2-ąją Baltijos koučingo centras ir Points of You sutarė dėl bendradarbiavimo ir taip į Lietuvą iš Izraelio pajudėjo pirmasis rimtesnis užsakymas – dėžė su 25-iais žaidimais “The Coaching Game”.

Štai čia yra pati pati pradžia.

Taip viskas prasidėjo ir tęsiasi iki šiol. Pati pradžia buvo tiesiog kuklus noras pajausti, išmėginti, pasidalinti tuo patyrimu su kitais.
Pirmieji atvirieji renginiai su Points of You priemonėmis (tiesa, tuometu buvo tik viena jų – The Coachinng Game) ir žmonės tai priėmė.

Tai buvo kažkas naujo, dar niekada neišbandyto. Visa tai buvo tiesiog norima patirti.

Būtent tai ir darėme. Dalyvavom parodose, mugėse, lankėmės organizacijų susirinkimuose, organizavome viešus pristatymus ir augome, kaip bendruomenė.

Dabar turime tai, ką visi kartu sukūrėme. Lietuvoje yra per 300 smalsių žmonių, kas pabaigė specializuotus Points of You mokymus, keletas tūkstančių tų, kas su Points of You priemonėmis susipažino per virtualius/online pristatymus, šimtai savo srities specialistų apie Points of You sužinojo konferencijose ir…

…ir mes dar tik pradedame savo kelionę, kurioje ir toliau norime būti su Jumis tam, kad dalintumėmės tuo, ką atrandame patys, ar pamatome, kaip auga mūsų draugai ir kolegos visame pasaulyje.

Points of You Lietuva nėra tik tarptautinės kompanijos padalinys. Points of You Lietuva yra bendruomenė, kurioje saugu augti ir siekti daugiau.