ATRASKITE STEBUKLUS

Tapkite mūsų žaidimų ir metodo ekspertu bei pasidalinkite savo sėkme su kitais

Mūsų mokymai ir seminarai sukurti kaip atsakas į daugybę prašymų, gautų iš profesionalų, organizacijų ir privačių asmenų, kurie, išbandę mūsų priemones, pajuto poreikį atrasti ir kruopščiai ištirti papildomas galimybes, kaip šiomis priemonėmis naudotis.
Laikui bėgant patobulinome daugybę patyriminių mokymų, kurių tikslas – nurodyti būdus, kaip šios priemonės gali būti naudojamos siekiant asmeninių ar profesinių tikslų.

Mėgaukitės unikalia ir įtraukiančia patirtimi, leidžiančia siekti įkvėpimo ir augti.

Mes tikime, kad asmeninis augimas prasideda skyrus laiko apmąstymams.
Points of You seminarai suteikia Jums galimybę atsitraukti nuo kasdienės rutinos ir pažvelgti į pagrindinius gyvenimo aspektus iš skirtingos perspektyvos, kad pasiektumėte tam tikrą esminį suvokimą. Nusprendę sudalyvauti viename iš mūsų seminarų, sutinkate skirti laiko apmąstymams.
Kai esate pasiruošę padėti klaustuką iš pažiūros akivaizdžios temos gale, dažniausiai taip atsitiktinai surandate netikėtus, tačiau tikslius atsakymus.

Šie mokymai nėra tradiciškai skaitomos paskaitos – tai patirties mokymasis, vykstantis sėdint ant pagalvių, klausantis muzikos ir patiriant įvairius procesus, kurių metu galimi netikėti susitikimai su kitais dalyviais, tačiau visų pirma – kiekvieno Jūsų susitikimas su savimi pačiu.

FOTOTERAPIJA

NETRADICINIS MĄSTYMAS

DEŠINYSIS IR KAIRYSIS SMEGENŲ PUSRUTULIAI

ĮKVEPIANTI PATIRTIS