PATIRKITE STEBUKLĄ

Tapkite mūsų žaidimų ir metodo ekspertu bei perduokite savo sėkmę kitiems

Mūsų mokymai ir seminarai sukurti kaip atsakas į daugybę prašymų, gautų iš profesionalų, organizacijų ir privačių asmenų, kurie, išbandę mūsų priemones, pajuto poreikį atrasti ir kruopščiai ištirti papildomas galimybes, kaip šiomis priemonėmis naudotis. Laikui bėgant patobulinome daugybę patirtinių mokymų, kurių tikslas – nurodyti būdus, kaip šios priemonės gali būti naudojamos siekiant asmeninių ar profesinių tikslų. Mėgaukitės unikalia ir įtraukiančia patirtimi, leidžiančia siekti įkvėpimo ir augti.

Mes tikime, kad asmeninis augimas prasideda skyrus laiko apmąstymams. Mūsų seminarai suteikia Jums galimybę atsitraukti nuo kasdienės rutinos ir pažvelgti į pagrindinius gyvenimo aspektus iš skirtingos perspektyvos, kad pasiektumėte tam tikrą esminį suvokimą. Nusprendę sudalyvauti viename iš mūsų seminarų, sutinkate skirti laiko apmąstymams. Kai esate pasiruošę padėti klaustuką iš pažiūros akivaizdžios temos gale, dažniausiai taip atsitiktinai surandate netikėtus, tačiau tikslius atsakymus.

Mūsų mokymai nėra tradiciškai skaitomos paskaitos – tai patirties mokymasis, vykstantis sėdint ant pagalvių, klausantis muzikos ir patiriant įvairius procesus, kurių metu galimi netikėti susitikimai su kitais dalyviais, tačiau visų pirma – kiekvieno individo susitikimas su savimi pačiu.

FOTOTERAPIJA

NETRADICINIS MĄSTYMAS

DEŠINYSIS IR KAIRYSIS SMEGENŲ PUSRUTULIAI

ĮKVEPIANTI PATIRTIS